Вічної весни в душі та завжди гарного настрою від тих, хто поряд!

Дата: 06.03.2020 14:14

Дорогі наші чарівниці!
Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – 8 Березня!У цей день висловлюємо Вам, любі жінки, свою повагу та визнання. Адже все найдорожче, що є в нашому житті, пов’язане з жінкою - ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Саме Ви нам даруєте такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання.

Ви, дорогі жінки, головне багатство нашої громади, її душа, її сучасне і майбутнє. Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите Ви.

З глибокою повагою, Підгайцівський сільський голова Юрій СЕМЕНЮК та чоловіча половина Підгайцівської сільської ради.