У загальноосвітній школі села Лище завершився проєкт «Класний керівник». З 24 лютого по 04 березня заклад був наповнений цікавими заходами, які запланували та провели класоводи.

Під час виховних годин школярі початкової та старшої ланок вчилися бути добрими, людяними, вдячними, толерантними, щасливими, і – патріотами своєї країни.

Віртуальною подорожжю до Колодяжного, переглядом буктрейлера «Наша Леся» читанням творів та виконанням пісень, словами яких є поезія Лесі Українки, учні 5,6,7-х класів «доторкнулися» до творчості славетної української поетеси та письменниці. Шестикласники змагалися в знаннях з зарубіжної літератури у формі брейн-рингу.

У майстерні чудес «Все для матусі» третьокласники творили для своїх найрідніших. На уроці «Птахи – наш друзі» другокласники говорили про орнітологію, виготовили та розвішали біля школи годівнички з викидного матеріалу.

Під час уроку-подорожі селом Лище найменші учні не просто гуляли, а знайомилися з професіями охоронця, листоноші, стоматолога, фармацевта та лаборанта клінічної лабораторії.

У ході акції «Щаслива весна 2020» девятикласники власними руками декорували коридор, в якому проводять перерви.

Одинадцятикласники разом зі своїм наставником розробили план роботи аж на цілий тиждень. Веселі перерви, боді-арт, акції добрих справ – це те, чим вони поділилися з меншими учнями.

«Це був проєкт взаємного обміну досвідом класних керівників. Долучилися всі: з 1-го по 11-й класи. Всі продемонстрували свою майстерність та порадували новими ідеями», - підсумували у закладі.