Запрошують до участі в обласному конкурсі

Дата: 04.03.2020 10:06

Волинський краєзнавчий музей оголошує двадцять шостий обласний конкурс «Волинська писанка третього тисячоліття».

Учасниками конкурсу можуть бути учні шкіл, зокрема, й мистецьких та художніх, студенти, дорослі різних професій та сфер зацікавлення.

Конкурс проводитиметься з 02 березня по 14 квітня 2020 року в приміщенні Волинського краєзнавчого музею.

На конкурс подаються 3-5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками.

Переможцям обіцяють цінні подарунки та заохочувальні призи.