Вимоги до застосування органічних добрив на території сіл Підгайцівської ОТГ

Дата: 03.03.2020 10:02

За клопотанням Луцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області від 06.11. 2019 № 507, Підгайцівською сільською радою прийнято рішення № 13/26 від 24.12.2019 «Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території сіл Підгайці, Лище, Крупа, Струмівка, Воротнів, Романів, Новокотів, Ботин, Верхівка.

Встановлено наступні вимоги щодо застосування вищеперерахованих органічних добрив:

• органічні добрива повинні бути включені в грунт якомога швидше після того, як відбулось їх розкидання (розливання), але не пізніше 24 годин;
  • вважати оптимальною практику упорскування рідких органічних добрив безпосередньо в грунт за допомогою спеціальної техніки;
  • органічні добрива не повинні застосовуватися в умовах підвищеної вологості грунту;
  • не допускати можливості потрапляння органічних добрив у будь-який водотік (не розповсюджувати в межах 30 м від водотоку на схилах з ухилом менше 5%);
  • повідомляти сільську раду про початок та тривалість робіт щодо застосування органічних добрив;
  • вважати 01 грудня - 01 березня та 01 червня – 31 вересня періодами, в які внесення добрива в грунт є небажаним.