У Підгайцівському дитсадку «Малятко» малеча чудово проводить час, успішно соціалізується, розвивається, дізнається про світ у всій його багатогранності.

Наприклад, у ході деяких проєктів малюки поповнили свої знання про цілюще та корисне.

Під час короткотривалого проєкту «Вітаміни наші друзі» вихованці молодшої групи «Сонечко»  розширили уявлення про овочі та фрукти. Зокрема, де вони ростуть, як їх вживають у їжу, яку приносять користь для організму.

У середній групі «Калинка» завершився довготривалий проєкт «Калина – лікарська рослина», протягом якого діти пізнавали калину, як деревце, обрядовий символ, лікувальний засіб. Вчилися готувати калиновий настій, який допомагає при хворобах.

Для малят середньої групи «Казка» довготривалий проєкт «Молоко – це здорово» розпочався відвідуванням молочно-товарної ферми сільськогосподарського товариства «Гор-Агро». Діти побачили там корівок, теляток, ягняток та дізналися, що вся ця живність потребує дбайливого людського догляду.

А нещодавно вихователь Концемал Жанна Ігорівна, працюючи за проєктом «Молоко – це здорово», провела майстер-клас і для педагогів, продемонструвавши, як можна використати молочну тару в корисних цілях. Разом з нею колеги, проявивши творчість і фантазію, перетворили стаканчик з-під йогурту у декорований дзвіночок.