Жителька Струмівки переступила 90-річний рубіж

Дата: 26.02.2020 14:24
Кількість переглядів: 2061

Далеко не кожному пощастить дожити до 90 років. Такий довгий вік Бог відміряв жительці села Струмівка Котік Антоніні Євдокимівні. Цей знаковий рубіж жінка переступила вчора, 25 лютого.

У селі ювілярку знають, як дуже добру та надзвичайно працьовиту людину. І сьогодні старенька, будучи в такому поважному віці, сама чистесенько свій город виполює.

Пані Антоніна прожила важке, нелегке життя. Розрадою їй у ювілейний день народження став музичний дарунок. За святковим столом довгожительку привітав ансамбль української пісні «Яворина» з села Підгайці.

Котік Антоніні Євдокимівні з нагоди 90-річчя рішенням Підгайцівської сільської ради виділена матеріальна допомога в сумі 1000 гривень. Адже люди старшого покоління заслуговують на особливу увагу та повагу.