Вшанування чемпіонів: з оваціями, подарунковими сертифікатами, тортами з феєрверками

Дата: 25.02.2020 12:24

Сьогодні в громаді урочисто вітали переможців Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games».

Після загальнонаціонального відбору до фіналу у Києві вийшло лише 550 найсильніших та найспритніших. Найкращими серед них стали учні Підгайцівського навчально-виховного комплексу. Під керівництвом вчителів фізичного виховання Бажула Олександра Юрійовича та Гаврилюк Анни Василівни вони посіли почесне перше місце у молодшому та середньому вікових дивізіонах.

Переможці разом зі своїми наставниками заходять до спортивного залу Підгайцівського НВК під гучні овації, роблять коло пошани. «Честь вам і хвала. Я горджуся, що ви своїми досягненнями заявляєте про себе й на рівні України», - звернувся до чемпіонів Підгайцівський сільський голова Юрій Михайлович Семенюк.

Тріумф підгайцівських школярів був належно оцінений з боку сільської влади. Кожна команда-переможець отримала подарунковий сертифікат на 10000 гривень для придбання спортивного обладнання.

Слова вітань линули також від завідувача кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук Олега Юрійовича Дикого, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанни Калениківни Скороход, директора Підгайцівського НВК Лариси Петрівни Ляшук.

Про блискучий успіх ще раз «сповістили» феєрверки на святкових тортах.