Лесине слово продекламувала на «золото»

Дата: 24.02.2020 12:45

23 лютого у Луцьку втретє відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки серед учнів сільських шкіл. Його організатором є ГО «Фундація розвитку сільської молоді», з якою вже другий рік поспіль співпрацює Лищенська загальноосвітня школа.

Цього дня слово великої поетеси звучало і з уст вихованки цього закладу.

Зокрема, учениця 6 класу Софія Антонюк декламувала вірш «Краса України, Подолля!». І, мабуть, таки зуміла вразити членів журі, адже їй було присуджено перше місце. За перемогу дівчинка отримала диплом та матеріальну винагороду.

Софію до конкурсу підготувала вчитель української мови та літератури Євгенія Іванівна Назарук.

У поетичних змаганнях взяли участь школярі не лише Волинської області, а й Рівненської. «Нас тішить, що географія учнів збільшується, а кількість зростає», - зазначили організатори.