Сьогодні минає шість років від найкривавішого дня протистоянь на Євромайдані – 20 лютого. В селі Підгайці на алеї пам’яті Героїв Небесної сотні вшанували полеглих учасників Революції Гідності.

Віддати їм шану прийшли Підгайцівський сільський голова Юрій Михайлович Семенюк, депутати та працівники Підгайцівської сільської ради, учні та вчителі Підгайцівського НВК.

Школярі відтворили хронологію подій Майдану – від початку Революції Гідності до запеклих боїв, які розгорнулися 18-20 лютого в центрі Києва. Прозвучали прізвища наших земляків-волинян, які навічно залишилися в рядах Небесної сотні. Це Едуард Гриневич, Сергій Байдовський, Василь Мойсей, Іван Тарасюк.

Гучних промов не було. Підгайцівський сільський голова Юрій Михайлович Семенюк у короткому виступі лише закликав присутню молодь бути патріотами своєї держави. Адже саме патріоти зупинили та продовжують зупиняти агресію ворога.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Їх портрети на стелі Героїв Небесної сотні нагадали присутнім, якою дорогою ціною і в наш час досягається незалежність України.