Ветерани-«афганці» отримали матеріальні допомоги

Дата: 14.02.2020 15:32

15 лютого в Україні вшановуватимуть учасників бойових дій на території інших держав.

За часів СРСР українські військові брали участь у багатьох локальних військових конфліктах. Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років.

З нагоди дня воїнів-інтернаціоналістів, вісім «афганців» - мешканців нашої громади - отримали матеріальні допомоги. З сільського бюджету їм виплачено по 1000 гривень.

Євчук Володимир Олександрович, Радзивилюк Микола Григорович, Рать Михайло Йосипович, Чміль Микола Іванович, Шевчук Микола Степанович проживають в селі Підгайці, Жиговець Василь Адамович – у Струмівці, Волощук Сергій Іванович та Приходько Олег Богданович – в селі Лище. Участь у війні в Афганістані сьогодні їм нагадує про себе інвалідністю.