Опановувати предмети та навчальні методики допоможе нова література

Дата: 11.02.2020 15:24

Шкільні бібліотеки сіл Підгайці Крупа, Лище, Воротнів поповняться новою навчально-методичною та пізнавальною літературою. Вона видана під грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» за державні кошти та розповсюджується серед закладів загальної середньої освіти безкоштовно.

Зокрема, відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради отримано 251 примірник.

111 книжок - це посібники, порадники для вчителів початкової школи. Вперше за часів Незалежності педагогам надана така суттєва методична допомога.

140 видань розраховані на учнів 5-6 класів та містять додатковий пізнавальний матеріал до предметів: географія, біологія, історія, українська та зарубіжна література.

Ще одна «новинка» дасть відповіді на питання стосовно правопису.

Тож запрошуємо вчителів та школярів згодом скористатися новою літературою та поглибити свої знання.