Зустріч з випускниками подарувала море хвилюючих спогадів

Дата: 10.02.2020 12:05

8 лютого учнів минулих років Підгайцівського навчально-виховного комплексу "ЗОШ I-III ст.-гімназія" у Підгайцівському будинку культури зібрав вечір зустрічі з випускниками.

Святкове дійство розпочав хвилюючий дзвін шкільного дзвоника. Випускників 1975, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010 та 2015 років запрошували разом з шкільними "татами" і "мамами" піднятися на сцену та поділитися спогадами про роки навчання.

Наприклад, у класі 1990 року випуску паростки першого кохання поєдналися в чотири сімейні пари. Ті, хто закінчив школу 25 років тому, були жовтенятами та піонерами, але вже не були комсомольцями. Це - випускники Незалежної України. Випускники 2010 року – це була дружня, весела, класна родина, на рахунку якої – багато добрих справ.

Кожний випуск мав змогу пригадати шкільні історії за фотографіями слайд-шоу. Перегорнуті сторінки дитинства переконали, що в стінах рідного навчального закладу стільки всього сталося, що забути це неможливо. Гарного настрою почесним гостям додали музичні дарунки.