Ми починаємо розповідати про головні події нашої громади вже нового року. Перший місяць запамятався як радісними моментами, так і, на жаль, сумними новинами.

Майже цілий січень села громади повнилися віншуваннями: колядками, щедрівками, посівалками. Різдвяні піснеспіви лунали на сценах закладів культури, в актових залах освітніх установ, у храмах громади.

Школярі Підгайцівської ОТГ успішно виступили в районному етапі конкурсу патріотичної сучасної пісні «Срібні дзвіночки». Учні шкіл Лище, Крупа, Воротнів здобули гран-прі, два других і одне третє місця.

У січні страшна звістка сколихнула всю громаду. У День Соборності України в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил від кулі снайпера загинув 22-річний Микола Сорочук з села Лище. 24 та 25 січня в Підгайцівській ОТГ були оголошені днями жалоби. Для нашої громади – це, загалом, пята втрата в російсько-українській війні. Зокрема, для села Лище – друга.

24 січня відбулася сесія Підгайцівської сільської ради, на якій прийнято ряд рішень, у зв’язку з приєднанням до Підгайцівської ОТГ Романівської сільради. Зокрема, про початок повноважень трьох новообраних депутатів (Сапига Любов Степанівна, Назарчук Василь Петрович, Ковжук Тетяна Вікторівна); про утворення Романівського старостинського округу, до складу якого входять населені пункти Романів, Ботин, Новокотів, Верхівка; про покладання виконання обовязків старости цих сіл на Марченко Оксану Василівну, яка була виконувачем обовязків Романівського сільського голови; про внесення змін до структури виконавчого органу влади, загальної чисельності апарату ради та її виконавчого органу; про зміну чисельності та персонального складу виконавчого комітету; про початок реорганізації Романівської сільської ради шляхом приєднання до Підгайцівської сільської ради.

З 28 січня у Лищенській загальноосвітній школі та Підгайцівському навчально-виховному комплексі запроваджено карантин з метою недопущення подальшого розповсюдження гострих респіраторних захворювань та грипу серед учнів. Згодом освітній процес був припинений ще в двох школах громади.

У селі Лище встановлено фільтри комплексної очистки води Ecosoft для покращення якості води, що постачається домоволодінням вулиць Садова, Лісова, Шкільна. Обладнання, вартістю майже 84 тисячі гривень, закуплено за кошти сільського бюджету.