Громадськість Волині може долучитися до викриття протиправних дій посадовців податкової

Дата: 06.02.2020 09:46

Задля подолання корупційних проявів у податковій службі краю просимо небайдужих громадян повідомляти  про можливі зловживання з боку посадових осіб сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області.

Інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб Головного управління ДПС у Волинській області можна повідомляти у будь-який зручний спосіб, зокрема:

• з використанням засобів поштового зв’язку  на адресу: 43010, м. Луцьк, вул. Київський майдан, 4;
  • на електронну адресу підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області vl.kor@sfs.gov.ua;
  • засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області, на номер (0332)777171.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області