До уваги громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації

Дата: 05.02.2020 09:53

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України повідомляє телефон безкоштовної «гарячої лінії» громадської організації «Донбас SOS» - 0-800-309-110.

Організація надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.