Виклик поліції – лише одним натисканням на кнопку

Дата: 05.02.2020 09:36

Головне управління Національної поліції у Волинській області повідомляє, що, починаючи з 12 вересня 2018 року, на території Волинської області діє безкоштовний мобільний додаток для оперативного зв’язку з поліцією та виклику допомоги – «My Pol».

Головна функція цього мобільного додатку – миттєве інформування поліції про надзвичайні ситуації, події та злочини. Виклик поліції можна здійснити натиском лише однієї кнопки «SOS», без необхідності здійснення дзвінка на лінію «102». Для цього потрібно натиснути та утримувати кнопку «SOS», поліцейські в ситуаційному центрі отримають дані про характер загрози та місце перебування громадянина.

Користувачам додатку також доступні наступні переваги:

• швидкий виклик допомоги 24/7 завдяки кнопці «SOS»;
  • надсилання фото правопорушень з описом у разі необхідності;
  • виклик допомоги для людей із вадами слуху чи мови;
  • можливість надсилати виклик з точними координатами пригоди;
  • отримання термінових сповіщень від поліції у нашому регіоні;
  • інтерактивна мапа відділень поліції та швидкої допомоги;
  • посібник з принципів та рекомендацій щодо взаємодії з поліцією;
  • оцінювання роботи поліцейських за номером жетону на місці виклику.

В додатку розписані повноваження поліцейських, правила поведінки для свідків злочину. Також можна переглянути новини регіональної та Національної поліції.

Мобільний додаток «My Pol» можливо завантажити з платформ Play Market або App Store на смартфон, та користуватися програмою після реєстрації.