У двох шкільних установах громади - карантин

Дата: 28.01.2020 10:03

Відсьогодні призупинено освітній процес у Підгайцівському НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» та ЗОШ I-III ступенів села Лище. Про це є відповідне рішення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради.

Карантин запроваджено в звязку з підвищенням рівня захворюваності учнів на грип та ГРВІ. Вимушені канікули триватимуть десять днів - з 28 січня по 06 лютого. На період карантину припинено роботу позашкільних установ, проведення масових, навчальних, спортивних та розважальних заходів, роботу гуртків, секцій для дітей і підлітків.

В інших освітніх закладах громади, а саме: загальноосвітніх школах сіл Крупа, Воротнів, дитячих садках сіл Підгайці та Лище – продовжено спостереження за рівнем захворюваності дітей та посилено протиепідемічний режим.