Сьогодні попрощалися із загиблим Миколою Сорочуком

Дата: 25.01.2020 15:10

Мешканця нашої громади, бійця 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, який 22 січня загинув від кулі снайпера, оплакувала вся Волинь.

Прощання в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька, заупокійна служба, громадська панахіда на Театральному майдані… Люди йшли і йшли, тримали у руках квіти переважно жовто-синіх кольорів. До жалобної процесії приєднувалися прості перехожі.

Коли виступали кохана дівчина, перша вчителька, командир, односельці, в присутніх на обличчях бриніли сльози. Хтось їх стримува, хтось не міг. То плакали серця і душі за молодим хлопчиною, у якого все життя було попереду. Але він обрав інший шлях - пішов  добровільно на війну. Бо був глибоко переконаний: «Якщо не ми, то хто?..».

В останню путь героя провели почесною ходою центральним проспектом міста. На кладовище в Гаразджу повезли й коровай 22-річного Миколи Сорочука. Адже він ще не встиг створити сім’ю.