З давніх-давен в Україні різдвяний період супроводжувався гучною колядою. Величальними піснями люди прославляли Бога та висловлювали велику радість – народження Сина Божого. Ось і минулої п’ятниці, не зраджуючи багаторічним традиціям українців, у Підгайцівському будинку культури звучали колядки, щедрівки, засівалки у виконанні аматорів сцени та церковних хорів села Підгайці.

Різдво Христове – величне і радісне свято. А в Україні триває війна… Тож традиційний концерт «Різдвяні піснеспіви» розпочали згадкою про солдатів, які сьогодні мерзнуть в окопах і своє Різдво зустріли під свист куль та холодного вітру. Під мелодію колядки Ірини Федишин «Сумний святий вечір» глядачі встають зі своїх місць, ушанувавши таким чином наших захисників.

Сумні думки розвіяли виступи наймолодших учасників. Це  – юні гімнастки Семенович Анна та Питель Анастасія.

Помислами до Бога вознесли віншування представників громади Свято-Олександро-Невської церкви.

Запальними танками «щедрував» зразковий аматорський ансамбль танцю «Гармонія».

Пісенно-різдвяні вітання линули від представників церкви християн віри Євангельської п’ятидесятників «Світло життя» та пастора Оніщука Петра Феодосійовича.

Святкового настрою додали різдвяні піснеспіви, які чудово виконали ансамбль української пісні «Яворина» та чоловічий гурт «Соколи».

Своїм вітальним словом підвів риску у концерті Підгайцівський сільський голова Семенюк Юрій Михайлович.

Радісні духовні мелодії, побажання миру, добра та достатку одне одному, наче ще раз сповістили усім нам та всій Україні, що ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!