Творчі здобутки вже нового року

Дата: 16.01.2020 09:47

Вчора в селі Гірка Полонка Луцького району відбувся конкурс патріотичної сучасної пісні «Срібні дзвіночки», який визначив переможців районного рівня. У пісенних змаганнях успішно виступили школярі нашої громади.

Свої таланти демонстрували загалом 45 учасників.

Серед вокалістів середньої групи найкращою була визнана і удостоєна гран-прі семикласниця Євтушик Анна з Лищенської загальноосвітньої школи. Ще один учень цього закладу Поліщук Артем у молодшій групі посів друге місце.

У середній групі «срібло» та «бронзу» вибороли також конкурсанти Підгайцівської ОТГ. Панасюк Христина, учениця школи села Крупа, зайняла друге місце. Слабецька Дарина, яка навчається в школі села Воротнів, здобула третє місце.

Володарка гран-прі Євтушик Анна невдовзі в Ковелі візьме участь в аналогічному конкурсі обласного рівня.