Христос Рождається! Славімо Його!

Дата: 05.01.2020 17:35

Дорога Підгайцівська громадо!

Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди є особливим. Адже в ці благовісні дні ми долучаємося до надзвичайно важливої сакральної події для кожного з нас, для наших родин, нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

Нехай Різдво буде радісним. Нехай кожна родина збереться разом за одним столом біля ялинки, і в благополуччі, мирі славить Добру Новину.

Нехай Різдвяні церковні дзвони наповнять наші душі вірою, кожну родину очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стан початком щасливої дороги в новий успішний рік!

З глибокою повагою, Підгайціський сільський голова                                   Юрій СЕМЕНЮК.