Зі святом! З Новим роком!

Дата: 30.12.2019 18:53

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 2019-й рік був для Підгайцівської громади щедрим на здобутки та успіхи. За підсумками виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад за січень-вересень, Підгайцівська ОТГ (з-поміж ОТГ з чисельністю населення від 5 до 10 тисяч осіб) має загальний рейтинг по Україні – 7 місце. Серед 267 об’єднаних громад – це високий показник!

Всі досягнення, які маємо, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших мешканців.

Кожна людина, кожна родина напередодні новорічних свят має надію і вірить, що новий рік принесе позитивні зміни, подарує те, чого найбільше бракує у повсякденні. Усі ми, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на мир і злагоду в нашій країні.

Бажаємо, щоб у 2020 році здійснилися всі ці сподівання й задуми. Нехай усе добре та щасливе, що було в минулому році, примножиться і увійде в рік наступаючий! Зі святом, з Новим роком!