Минулі вихідні принесли спортивний успіх учням Підгайцівського навчально-виховного комплексу.

21-22 грудня на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES».

Учасники змагалися в трьох вікових категоріях: молодша (9-10 років), середня (11-13 років), старша (14-17 років). До програми змагань увійшли наступні естафети: флеш, флеш слалом, ткач, конвеєр, переправа, котигорошко, котигорошко слалом, біатлон, ягоди, дід Мазай і зайці, гулівер. Це були випробування на швидкість, спритність, стрибучість.

У підсумку юні спортсмени Підгайцівскього навчально-виховного комплексу здобули два перших місця – у молодшій та середній групах, та третє місце – у старшій групі.

Але головний приз для дітей – це море позитивних емоцій та драйв, отримані завдяки участі в змаганнях, які ще називають класними іграми.  Адже їх метою є започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для учнівської молоді.

Наші переможці візьмуть участь у Всеукраїнському етапі «COOL GAMES», який відбудеться у лютому наступного року в Києві. Учнів готували до виступів вчителі Підгайцівського НВК Гаврилюк Анна Василівна та Бажул Олександр Юрійович.