Підгайцівські та лищенські школярі співали колядки польською мовою

Дата: 20.12.2019 12:34

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти всьоме відбулося щорічне літературно-мистецьке свято «Різдво йде». Захід традиційно проводять під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в місті Луцьк та Волинського обласного відділення Спілки вчителів-полоністів України імені Габріелі Запольської. У ньому беруть участь волинські школярі, які вивчають польську мову.

Учасниками фестивалю стали й діти Підгайцівської ОТГ. Свої вміння у співі польських колядок, декламуванні віршів та артистичні здібності,зокрема, демонстрували учні Підгайцівського НВК та школи села Лище.

«Цікавими та мелодійними були композиції «Magia Bozego Narodzenia…» (команда школи села Лище, вчитель Литвин Ірина Віталіївна), «Nej, koleda!» (команда Підгайцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія», учитель Мартин Олеся Юріївна», - йдеться на сайті ВІППО.

Учасники за свої старання отримали солодкі подарунки та були нагороджені дипломами, а головне – отримали чудові й неймовірні враження від колядок польською мовою. Особливість дійства полягає в тому, щоб це був не конкурс, а саме свято напередодні Різдва, де учні могли б зустрітися в дружній атмосфері, показати свої таланти, свій рівень володіння польською мовою.