У  Луцьку вперше відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри». Захід провели співробітники сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП Національної поліції у Волинській області в співпраці з освітянами - в рамках просвітницьких заходів Всеукраїнського тижня права. Місцем проведення конкурсу стала обласна бібліотека для юнацтва.

У володінні знаннями правової тематики змагалися вісім команд старшокласників закладів загальної середньої освіти обласного центру та Луцького району, у тому числі й Підгайцівського навчально-виховного комплексу.

Команда підгайцівських школярів носила назву «Юридичний квартал» та виступала під гаслом «Закон понад усе в нашому кварталі та нашій державі!». Учасникам довелося відповідати на різноманітні питання, що стосувалися загальної декларації прав людини, конвенції про права дитини тощо.

За активну участь у Всеукраїнському інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри-2019» Підгайцівський НВК був нагороджений Подякою волинських поліцейських.

Конкурс проводився з метою правового виховання дітей, виявлення та розвитку талановитої молоді.