До Дня вшанування ліквідаторів вручено нагрудні знаки

Дата: 16.12.2019 10:09

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС двоє мешканців нашої громади отримали нагороди від Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». За дорученням її Президента, почесні відзнаки вручив голова Луцької районної добровільної благодійної організації «Спілка Чорнобиль» Федір Рузак.

Зокрема, Знак Пошани Чорнобиль отримав депутат Підгайцівської сільської ради, директор СГТОВ «Лище» Святослав Євгенович Карбовський – за гуманність, милосердя, сердечне ставлення до потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Медаллю «Мужність. Гідність. Честь» нагороджений ліквідатор I категорії з села Підгайці Сергій Васильович Матусевич.

Федір Рузак також висловив подяку Підгайцівському сільському голові Юрія Михайловичу Семенюку за співпрацю з районною організацією «Спілка Чорнобиль» та допомогу у проведенні заходів, розуміння проблем учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та їх фінансову підтримку, яку він надає з року в рік. Так, цього року до Дня вшанування ліквідаторів громадяни з цим статусом, члени сімей померлих ліквідаторів, що проживають на території Підгайцівської ОТГ, отримали з сільського бюджету по 1000 гривень.