Запрошують на храмове свято у Струмівку

Дата: 12.12.2019 11:44

13 грудня в цьому селі престольний празник відзначатиме храм, освячений на честь святого апостола Андрія Первозванного.

Святкування розпочнеться з сьогоднішнього вечірнього богослужіння о 17.00. Завтра 0 8.15 його продовжить водосвятний молебень. О 9.00 звершуватиметься святкова Божественна літургія. Очікується, що у літургії візьмуть участь священики з Луцька, з сусідніх сіл та сусідніх єпархій.

- Особливістю цьогорічного свята є те, що храму подаровано частичку мощей святого апостола Андрія Первозванного, які вмонтовані в ікону цього Святого,- розповідає настоятель, протоієрей Степан Ярема.

Після літургії на подвір’ї храму гостей пригощатимуть традиційним смачним кулешем. Також кожен богомолець отримає в подарунок церковний календар на 2020 рік.

Тож усіх бажаючих запрошують розділити радість престольного свята.