«Особливих» діток та ліквідаторів підтримали матеріально

Дата: 12.12.2019 10:36

З бюджету Підгайцівської ОТГ виділено матеріальні допомоги сім’ям, в яких виховують дітей з особливими потребами, та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

51 «особливій» дитині, віком до 18 років, нашої громади скеровано по 500 гривень. Зазначена виплата була приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

По тисячі гривень отримали учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (яких на території Підгайцівської ОТГ є 10) та вдова ліквідатора. Грошова допомога була надана з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначатиметься в Україні 14 грудня.