Вітаємо зі святом!

Дата: 06.12.2019 14:39

Шановні депутати та працівники Підгайцівської сільської ради, усі, хто переймається проблемами, дбають за розвиток та працюють на благо нашої громади!

Вітаємо вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Задовольняти, відстоювати запити та інтереси місцевих жителів – це важка, самовіддана, відповідальна, але не завжди вдячна і зовні непомітна праця. Нехай найбільшою нагородою за неї будуть вам людська шана та повага.

Зичимо натхнення у спільній справі подальшого розвитку Підгайцівської громади, нових ініціатив та цікавих ідей. Сердечно бажаємо усім, хто працює задля розквіту нашої територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку та благополуччя.

Нехай зусиллями органів місцевого самоврядування зміцнюється авторитет нашої держави в європейській спільноті та в усьому демократичному світі!