Волонтерство змінює світ

Дата: 05.12.2019 15:49

У цьому мали змогу переконатися в школі села Лище.

Напередодні Всесвітнього дня волонтера тут на методичне об’єднання класних керівників було запрошено волонтера Корпусу Миру «Дизайн мислення» Тея Луцишин. Ця американка з українським корінням розповіла про особливості навчання в американській школі, про клуби за інтересами для учнів. Поділилася проєктами, які діяли в її школі, підказала, де шукати нові ідеї для класних керівників. Години роботи методобєднання були насичені цікавою й корисною інформацією.

А з волонтеркою Світланою учні та вчителі школи наразі плетуть маскувальну сітку для танка. До неї ще додадуть листи, поробки, гостинці – мед, варення. І усе це згодом поїде до наших солдатів.

«Поки на Сході вирує війна, ми не припиняємо допомагати українській армії», - кажуть у Лищенській школі. І волонтери своїм прикладом надихають у цьому.