У середній групі «Калинка» Підгайцівського дитячого садка завершився довготривалий проєкт "Калина - лікарська рослина". Вихователі Дячук Світлана Богданівна та Нестер Ірина Ярославівна протягом листопада розповідали діткам про калину як рослину, обрядовий символ, ліки. Минулої п’ятниці на заключному творчому дійстві маленькі вихованці продемонстрували свої знання про оспівану з давніх-давен українцями калину.

Дітки декламували віршики, співали пісеньки, відгадували загадки про дерево українського роду.

Хлопчики виконали кілька мелодій на сопілках – музичному інструменті, який виготовляли з калинових гілок.

Під час ігор діти показували, як виглядає калина в різні пори року, «одягали» її відповідно до сезону. Біля асоціативної карти розповідали, які зображення нагадують про калину.

У потрібне русло дитячу нестримну енергію спрямовували фізкультхвилинка «Ми маленькі калиноньки» та веселі таночки.

Аби батьки не занудьгували, їм теж придумали завдання – з розкладених на столі картинок скласти прислівя про калину.

Несподівано перед малечею зявилася Ведмедиця, яка блукала лісом у пошуках цілющої калини для хворого синочка Михайлика. Дітки подарували лісовій гості лікувальний калиновий настій, який вони готували в ході проєкту.

А ще вихованці та вихователі під час проєкту висадили кущик калини. Разом з кухарем хлопчики й дівчатка місили тісто на коровай з ягідками найчарівнішої рослини нашої України.

 Активну участь у проведенні проєкту також взяли батьки дітей групи «Калинка». Допомагали своїм чадам готувати тематичні творчі роботи, поділилися прекрасними рецептами з калини… За що й отримали подяку на святі.