В області відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко розповів про здобутки волинських аграрників у 2019 році, зазначивши, хто доклав зусиль для загального успіху.

Зокрема, прозвучало, що Луцький район є лідером на Волині за обсягами виробництва молока в сільгосппідприємствах. А це – 33 %. Серед найбільш потужних волинських агроформувань з виробництва продукції тваринництва було назване сільгосптовариство «Лище», яке функціонує на теренах Підгайцівської ОТГ.

Керівником агроформування є Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Підгайцівської сільської ради Святослав Євгенович Карбовський.

За 10 місяців поточного року виробництво молока тут становило 43697 ц. І за цим показником СГТОВ «Лище» займає друге місце в Луцькому районі. Поголівя ВРХ налічує 1852 голови, у тому числі корів є 650. У господарстві також утримують найбільше в Луцькому районі поголівя свиней - 859.

За всіма успіхами стоять ефективне управління та господарювання, впровадження сучасних технологій, сумлінна праця працівників господарства.