Вітаємо з професійним святом!

Дата: 16.11.2019 18:16

Шановні аграрії Підгайцівської ОТГ!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Саме селянин тримає на своїх плечах землю, саме його праця на землі, в полі, на фермі, на тракторній бригаді творить добробут українців.

Щира подяка вам за професіоналізм, наполегливість, працелюбність. Терпіння і витримки – керівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільськогосподарського виробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодітній землі.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай обходять стороною природні стихії. Нехай не переводиться славний селянський рід на українській землі. Бажаємо всім вам, вашим родинам здоровя, щастя і благополуччя.