Депутати Підгайцівської сільської ради висловили свою позицію щодо можливого включення Підгайцівської ОТГ до Луцької територіальної громади

Дата: 14.11.2019 16:34

Вчора відбулася позачергова сесія Підгайцівської сільської ради. На порядку денному розглянули  питання «Про звернення  депутатів Підгайцівської сільської ради 7 скликання з приводу внесення пропозицій Волинською облдержадміністрацією Міністерству розвитку громад та територій щодо моделі адміністративного устрою шляхом можливого приєднання Підгайцівської територіальної громади до Луцької ОТГ».

У зверненні депутати висловили свою категоричну незгоду із рішенням робочої групи та назвали його таким, яке суперечить нормам Конституції України та Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад». Депутати були одностайними у своєму рішенні ухвалити вище зазначене звернення та направити його найвищим посадовцям держави, народним депутатам України від Волині, керівникам Волинської області та Луцького району.

Рішення 11/2 «Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради 7 скликання з приводу внесення пропозицій Волинською облдержадміністрацією Міністерству розвитку громад та територій щодо моделі адміністративного устрою шляхом можливого приєднання Підгайцівської територіальної громади до Луцької ОТГ» від 13.11.2019р.