Вітаємо з професійним святом!

Дата: 08.11.2019 09:26

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Щиро й сердечно вітаємо з професійним святом!

Без традиції нема культури, без культури нема нації. Неможливо переоцінити потужний внесок працівників галузі у збереження та розвиток культури, духовності, у справу утвердження національної ідеї. Протягом століть саме завдяки культурі український народ зберіг свою духовність та самобутність.

Завдяки вашій натхненній праці наше життя стає радісним, змістовним, емоційно наповненим та гармонійним.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого творчого вогнику, віри й наснаги. Зичимо вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів!