Підгайцівська "Криниченька" пролунає на львівських "Сурмах звитяги"»

Дата: 29.10.2019 15:33

Стало відомо, хто з переможців патріотичного конкурсу «Сурми звитяги», який нещодавно провели в Підгайцівській ОТГ, буде представляти нашу громаду на заключному Всеукраїнському турі цього дитячо-юнацького фестивалю.

Журі фестивалю відібрало для участі у фінальних творчих змаганнях ансамбль народної музики «Криниченька» Підгайцівського навчально-виховного комплексу (номінація «Оркестри та інструментальні ансамблі»).

Завтра колектив вирушить до Львова, де 30 жовтня розпочнеться XX Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості «Сурми звитяги». Він має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування. «Криниченька» виступить на львівській сцені з вязанкою мелодій повстанських пісень.

Автобус для поїздки надасть Підгайцівська сільська рада. Побажаймо успіхів нашим учасникам.