Особливий гість, посвята в козачата, смачний куліш – як пройшло козацьке свято у дитсадку «Малятко»

Дата: 25.10.2019 12:07

У Підгайцівському дитячому садку «Малятко» відбулося тематичне свято «Ми веселі козачата, хлопчики й дівчата». У добу славного козацтва поринули вихованці старшої групи «Віночок».

Радість святкового дійства з малятами розділив особливий гість – полковник Волинської Січі Війська Запорізького Олександр Середюк. Його цікаву вікторину батьки точно не забудуть.

Захоплюючі естафети з татусями, стрибки у мішках, українські таночки та пісні – це все створило неповторну атмосферу свята. А посвята діток у козачат і козачок залишаться в їх пам’яті назавжди.

Частування козацьким кулішем стало смачним завершенням дійства.

«Яскраве, веселе свято. Вихователі – молодці!», - були задоволені батьки.

ФОТО з соціальних мереж.