Споконвічну українську традицію ярмаркувати втілили у Підгайцівському навчально-виховному комплексі. Два дні поспіль великі перерви «гуділи», наче вулики, адже в закладі проходив Фестиваль українського ярмаркування, під час якого школярі реалізовували солодощі.

23 жовтня кулінарні витвори виставили на продаж учні 5-9 класів. А сьогодні придбати смаколики запрошувала початкова ланка.

На столиках ледь уміщалася солодка продукція. Її різноманіття задовольнило би будь-якого гурмана: тістечка, пиріжки, тортики, цукерки, рулетики, печиво, пряники – різних видів і форм, вафлі, млинці, рогалики, желе, бізе, зефір, запашні фрукти – чого тільки не було. Домашню випічку охоче розкуповували, як школярі, працівники установи, так і гості, що «зазирнули» на смачненьке.

Гарного настрою додали українські народні пісні, які лунали із шкільного радіо, та дискотека для учнів початкових класів. Загалом ярмаркували, весело, яскраво, дружно і з надзвичайно позитивними емоціями. Для цього доклали зусиль спільно діти, батьки, педагоги.

Зароблені гроші у кожному класі витратять на власний розсуд. «Учні старалися, батьки старалися, і нехай вони самі вирішують», - пролунала думка вчителів у шкільних коридорах.