Цьогоріч районний етап Всеукраїнського конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні» відбувся на теренах Підгайцівської ОТГ. Юних гумористів Луцького району приймав будинок культури села Підгайці.

Наша громада була предствлена учнями Підгайцівського навчально-виховного комплексу, Лищенської та Воротнівської шкіл.

У номінації «Веселі усмішки» майстерно перевтілилися в героїв гуморески Остапа Вишні «От у нас на хуторі» Віктор Демчук (який, до речі, вже двічі ставав переможцем районного етапу цього конкурсу) та Софія Вербицька – з Підгайцівського НВК (на фото). У світ веселої усмішки занурили лищенські школярі – Павло Канюка, Іван Росоловський, Назар Коляда, читаючи гумореску «Дідів прогноз». Виконуючи твір Остапа Вишні, своє почуття гумору продемонстрував Віктор Степанчук – воротнівський школяр.

За рішення журі підгайцівський «дует» посів друге місце. За лищенськиме «тріо» - третє місце. Віктор Степанчук отримав Подяку відділу освіти та культури Луцької райдержадміністрації за активну участь.

А переможне «золото» здобув Олександр Мосіюк з Лищенської школи – у номінації «Власні усмішки».

Також на конкурсі в номінації «Веселий пензлик» були представлені учнівські малюнки, в яких діти зобразили гуморески Остапа Вишні. Тут школярі нашої громади теж взяли участь. Але результати будуть відомі трохи згодом.