За підсумками трьох кварталів 2019 року надходження податкових платежів до держбюджету в області склали 2 мільярди 692 мільйони гривень,- інформує  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління  ДПС у Волинській області.  

Таким чином, податковий внесок волинських суб’єктів господарювання до державної скарбниці на 21,8 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

«На Волині ріст надходжень до державного бюджету – плюс майже 483 мільйони гривень. Майже півмільярда, мобілізованих до держбюджету  в області до фактичних надходжень минулого року, - переконує в ефективності заходів фахівців податкової служби, зокрема у напрямку протидії спробам мінімізації. Варто особливо відзначити високий рівень податкової культури представників волинського підприємництва, завдяки відповідальності яких до державного бюджету своєчасно спрямовуються визначені законом податки», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що завдяки активному впровадженню електронних сервісів в процес податкового супроводу бізнесу,  забезпечується принцип безконтактного спілкування з контролюючим органом, який виключає корупційну складову.

Як свідчить аналітика, в області найбільшу суму до держбюджету протягом січня-вересня поточного року спрямували платники ПДВ – майже 1,2 мільярда гривень. Разом з тим, до державної скарбниці  мобілізовано 787,7 мільйона гривень ПДФО, податку на прибуток – 388,5 мільйона гривень, військового збору – 226,2 мільйона гривень, рентної плати – 52,6 мільйона гривень.

                                                     Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області