Аби навколо теми будівництва дитячого садка у Струмівці  не виникало різного роду спекуляцій і кривотолків в соціальних  мережах,  повідомляємо наступне.

У червні цього року  Підгайцівською сільською радою замовлено робочий проект «Нове будівництво дитячого садка по  вулиці Подільська, 6 в селі Струмівка Луцького району Волинської області». Вартість виконання проектно-кошторисних робіт становить 600204,86 грн.   Виконавець – Державне підприємство «Український державний  науково-дослідний інститут Проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя». Наразі виконавцю за послуги заплачено аванс. Тож висловлювання  в одному  з коментарів у Фейсбук, що питання будівництва дитячого садочку в Струмівці «заглохло», не відповідає дійсності.

Також доводимо до відома,  що розроблена проектна документація буде скерована на державну експертизу за всіма напрямками, як цього вимагає законодавство. 

Згідно діючих законодавчих актів, наступними обов’язковими кроками  є затвердження проектної документації на сесїї  Підгайцівської сільської ради, оголошення тендеру на визначення переможця щодо проведення будівельних робіт.

Надалі Підгайцівська  сільська рада буде інформувати про зроблене по всіх вищеперерахованих напрямках.