Сьогодні цілюще джерело у Воротневі є справжньою окрасою села, місцем проведення заходів та відпочинку людей. А ще не так давно воно ледве жевріло, нагадувало, власне, струмок.

Чотири роки тому силами Луцького міжрайонного управління водного господарства та місцевих підприємців, активістів, настоятеля воротнівського Свято-Успенського храму отця Михаїла було проведено комплекс  робіт з відновленння та облагородження природного джерела. Згодом його освятили і вперше за багато років люди змогли набрати тут святої водички.

Нещодавно добра справа  з упорядкування джерела була продовжена коштом бюджету Підгайцівської ОТГ. Сьогодні місток та сходи з поручнями, що ведуть до водойми, з'єднують площадки  з твердим покриттям.  Дорога до джерела висипана  щебенем, з бруківки викладена стоянка  для автотранспорту.  Адже сюди приходять не тільки воротнівці, а й приїжджають жителі інших сіл, городяни, щоб набрати  дуже чистої води. Про  те, що джерельна водичка  не містить  шкідливих речовин свідчить інформаційний знак з результатами  лабораторних аналізів.