У Крупі з’явиться мультифункціональний спортивний майданчик

Дата: 16.10.2019 11:46

У 2019 році у Волинську область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

В обласній державній адміністрації на засіданні регіональної комісії з питань визначення  переліку об'єктів, на які буде спрямована ця субвенція, було вирішено підтримати проект  Підгайцівської сільської ради «Реконструкція спортивного майданчика під мультифункціональний майданчик  для занять ігровими видами спорту в селі Крупа».

Місцевий бюджет профінансує  50 % загальної вартості робіт, адже такою є  умова надання субвенційних коштів.

Мультифункціональний майданчик буде мати завдовжки не манше, ніж 38 метрів, і завщиршки не  менше, ніж 20 метрів. Призначення – для занять з не менше, ніж чотирьох видів спорту. Площадки матимуть спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим законодавством.