У Крупі активно будують дитсадок

Дата: 15.10.2019 16:24

Нове будівництво дитячого садка в цьому селі потрапило в перелік інвестиційних проектів, які фінансує Державний фонд регіонального розвитку.

У 2019 році на цей об’єкт з ДФРР скеровано 26 мільйонів 83 тисячі гривень. Надходження коштів з державного бюджету дало змогу пожвавити темпи будівництва. На сьогоднішній день  зведено другий поверх дитсадка.

З початку року спорудження дошкільного закладу велося за кошти сільського  бюджету. На це з бюджету Підгайцівської ОТГ пішло майже 4 мільйона гривень.

Нагадаємо, що дитячий садок в Крупі розрахований  на  105 місць. З введенням його в експлуатацію ще більше діток Підгайцівської громади буде охоплено дошкільною освітою. Також буде створено 32 робочих місця.