11 жовтня в Підгайцівському НВК було насичене заходами, приуроченими до Дня захисника України.

На початку першого уроку пролунав Державний Гімн України, після чого учні й вчителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав свої голови, боронячи незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

З метою створення святкового настрою впродовж дня тривала вітальна програма для представників сильної статі. Прекрасна половина учнівського та педагогічного колективу замовляла для хлопчиків та чоловіків на шкільному радіо їх улюблені музичні композиції.

Учні 8-х класів змагалися у швидкості, влучності та спритності, взявши участь у фізкультурно-оздоровчому патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави». Своїх суперників здолала та стала переможцем команда 8-Б класу.

У 7- В класі відбувся квест «Козацькі розваги». Під час цих змагань команди у складі хлопчиків мірялися силами та демонстрували свої знання козацьких звичаїв.

Днем раніше, в четвер 10 жовтня, в закладі розпочалась акція «ПОДАРУЙ СВЯТО ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ». Учні вирішили підтримати наших солдат вітальними листівками, дитячими малюнками, щирими листами, а також смачними гостинцями. Акція триває. Важливо не на словах, а на ділі допомагати тим, хто нас захищає!