До Дня захисника України поприбирали, квіти поклали і заспівали

Дата: 13.10.2019 23:01

Різноманітними заходами зустріли День захисника України, День Українського козацтва, чергову річницю створення УПА в школі села Крупа.

Зокрема, була організована виставка учнівських малюнків на тему "Україна понад усе".

Учнями 7,9 –х класів упорядковано територію біля пам'ятника борцям за незалежність України у селі Крупа, а дев’ятикласники поклали квіти до пам’ятного знаку.
Школярі також взяли участь у святковому концерті, який відбувся 11 жовтня в клубі села Крупа.

Для мешканців цього населеного пункту Підгайцівської ОТГ день 14 жовтня святковий ще й тим, що на Покрову Пресвятої Богородиці тут відзначають престольний празник.