І про козаків дізнавалися, і змагалися, і з героєм спілкувалися

Дата: 12.10.2019 19:37

Напередодні Дня Українського козацтва, Дня захисника України, Дня створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці у школі села Лище відбулися тематичні заходи.

Учні 5-А класу та їх класний керівник Валентина Сергіївна Крикавська провели відкритий урок мужності "Ми нащадки козацького роду!", на якому школярі, об'єднавшись у групи, позмагалися знаннями про козацький рід та його славу, про славну неньку Україну...

Почули про героїв нашої країни від вчителя.

І, звичайно ж, учні заспівали козацьких пісень і дізналися про атрибутику козаків: булаву, клейноди тощо.

Серед учнів 5 -9 класів відбулися змагання "Козацький гарт". Діти мірялися силами з човникового бігу, в естафеті, стрибках із скакалкою і інтелектуально (взяли участь у конкурсі знавців історії українського козацтва).

Школярі також побували в ГУ Національної поліції у Волинській області. Зустрілися з учасником бойових дій легендарного батальйону "Світязь" Сергієм Мельником, який розповів учням про бої за Іловайськ та Вуглегірськ. На згадку діти вручили бійцю подарунок, виготовлений власноруч.