Понад 6,0 млрд.грн. податкових платежів за підсумками трьох кварталів 2019 року сплачено до бюджетів усіх рівнів на Волині, - інформує  управління моніторингу ризикових операцій та доходів ГУ ДПС у Волинській області.  

  

Зокрема, за підсумками січня-вересня минулого року сума мобілізованих в області податків склала 4 мільярди 979 мільйонів гривень.

Таким чином, з початку поточного року податковий внесок суб’єктів господарювання Волині на 21,5 відсотка  більше аналогічних показників торік.  

«Завдяки налагодженій взаємодії з представниками соціально орієнтованого бізнесу бюджети всіх рівнів отримують кошти своєчасно. Окрім ефективного діалогу варто відзначити вдосконалення процесу адміністрування  податкових платежів та якісний податковий супровід з боку фахівців податкової служби платників податків різних груп. За стабільним надходженням  коштів до бюджетів – злагоджена роботі колективу податківців та високий рівень податкової культури більшості волинських суб’єктів господарювання», - наголошує в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Як підкреслив посадовець, волинські платники податків однаково відповідальні в питанні перерахування податкових платежів як до держбюджету, так і бюджетів громад.

                                                                       Сектор комунікацій ГУ ДПС у Волинській області