Громади Волині отримали в розпорядження майже 3 мільйони гривень транспортного податку

Дата: 01.10.2019 17:33

Протягом січня-вересня 2019 року власники вартісних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів  2 мільйони 931,5 тисяч гривень транспортного податку, - інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів ГУ ДПС у Волинській області.

Серед територіальних одиниць, що традиційно  отримують найбільші суми від «автоподатку» до бюджету - м. Луцьк та Луцький район.

Нагадаємо, що транспортний податок входить до складу податку на майно.  Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2019 році – понад 1,56 млн гривень).

Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Волинській області