Мешканців громади закликають укласти нові декларації з сімейними лікарями

Дата: 08.09.2019 19:40

У травні в Підгайцівській ОТГ було створено Комунальне некомерційне підприємство «Підгайцівський центр первинної медико-санітарної допомоги Підгайцівської сільської ради». До його складу увійшли Підгайцівська та Лищенська амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У зв’язку з цим, всі декларації, які були укладені з сімейними лікарями протягом 2018-2019 років, зараз є неактивними. Тому мешканцям громади необхідно підписати нові деклапації з лікарями, яких вони оберуть.

Наразі у Підгайцівському ЦПМСД працюють чотири сімейні лікарі, згодом приєднається ще один.

У селі Струмівка в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту відкрито кабінет сімейного лікаря, де прийом пацієнтів проводить Бранюк Сергій Віталійович.

Для укладання декларації потрібно мати при собі паспорт, ІПН, свідоцтво про народження дитини (або ксерокопії цих документів), мобільний телефон.

Графік роботи Підгайцівської амбулаторії: Пн.- Пт. – 8.00-17.00.

Сб. – 9.00-12.00 (черговий лікар).

Прийом лікаря у Струмівці: Пн., Вт.,Чт. – з 9.00 -15.00.

Звертаємо увагу, що графіки роботи та години прийому подані для вересня місяця. Надалі можливі зміни.